Жеваго скуповує осередки партії Порошенка

4 липня 2019 року під час прес-конференції у Кременчуці Жеваго публічно назвав Порошенка мародером. Зустріч з пресою проходила на місцевому вагонзаводі. Там були присутніми  голова правління вагонзаводу Шабала, гендиректор Біланівського ГЗК Химич та заступник директора автомобільного заводу Музика.

«Чи потрібно доводити, що Порошенко – мародер? – запитує Жеваго, звертаючись до журналістів. І сам же відповідає: – Ні,  не треба!».

Така жорстка критика Порошенка не заважає Жеваго рівно через рік використовувати партію Порошенка у власних інтересах. Для того, щоб взяти під контроль осередки ЄС у Кременчуці та Горішніх Плавнях, Жеваго використовує Княжицького.

Нагадаємо, що у 2017 році саме Княжицький організував продаж Жеваго телеканалу «Еспресо». Юридично це відбувалося так: Арсеній Яценюк, дружина глави МВС Інна Авакова та дружина народного депутата Миколи Княжицького Лариса Княжицька відчужили свої частки у статутному капіталі телеканалу «Еспресо» на користь компанії Atmosphere Entertainment, кінцевим власником якої є Іван Жеваго, син Костянтина Жеваго.

Княжицький має давні приязні стосунки із Жеваго

Княжицький просуває підлеглого Жеваго Щербину на керівника штабу ЄС у Кременчуці. Щодо політичних поглядів Щербини: на президентських виборах 2019 року підтримував Зеленського, а на парламентських – «Слугу народу».

Щербина працює у Жеваго

Сам Княжицький приїхав у Кременчук як політичний технолог проводити виборчі кампанії, а також допомагає місцевій телекомпанії «Візит», власник якої Мельник звинувачується у замовленні вбивства мера Кременчука Бабаєва. Є інформація, що послуги Княжицького оплачує Жеваго: 500 тисяч долларів за місцеві осередки  партії Порошенка у Горішніх Плавнях і Кременчуцькому районі та окремо фінансує вибори. Є інформація, що за парторганізації  ЄС у Кременчуці і Полтаві грошей Жеваго ще не віддав але голова обласної організації нардеп Южаніна вже не має впливу на ці осередки. Не виключено, що коли Жеваго заплатить то партію Порошенка віддадуть йому не тільки  у Кременчуці, а й у Полтаві, бо обласний центр теж входить у географію його бізнес-інтересів.

Княжицький вже працює в офісному приміщенні ТК “Візит” у Кременчуці