На хабарі затримали начальника відділу виконавчої служби Горішніх Плавнів

У понеділок, 10 вересня, правоохоронці викрили на одержанні неправомірної вигоди начальника Горішньоплавнівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області. Про це повідомила прес-служба прокуратури Полтавської області.

Частину коштів — 4 тис. грн керівник відділу отримав раніше на банківську картку. 10 вересня в приміщенні супермаркету він отримав другу частину хабара — 12 тис. грн.

За 16 тис. грн службовець обіцяв жінці зняти арешт з житла. Він був накладений, бо її колишній чоловік заборгував аліменти. Також жінка просила переоформити на неї право власності на частину квартири.

Правопорушника затримали у порядку ст. 208 КПК України. У спецоперації взяли участь співробітники прокуратури Полтавської області спільно з оперативними співробітниками відділу боротьби із корупцією та організованою злочинністю УСБУ в області та слідчими слідчого управління ГУНП в області.

Зараз правоохоронці проводять першочергові слідчі дії та вирішують питання щодо повідомлення про підозру начальнику відділу виконавчої служби та обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За даними офіційного сайту Головного теруправління юстиції у Полтавській області Міністерства юстиції України, начальником Горішньоплавнівського міського відділу державної виконавчої служби є Дмитро Яхненко, повідомляє сайт “Полтавщина”.