Полтавський аеропорт будуть ремонтувати – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що ремонт злітної смуги полтавського аеропорту потрібно розпочати цього року. Зокрема, кошти на ремонт будуть закладені в обласному бюджеті.

В. о. гендиректора підприємства “Аеропорт-Полтава” Володимир Окара додав, що на реконструкцію смуги необхідно виділити 425 млн грн, однак отримав жорстку відповідь від президента.

“Треба робити смугу. Підтримувати немає сенсу, бо ви витрачаєте гроші на підтримку, а смуга й далі не функціонує”, – наголосив Зеленський.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко зазначив, що наступного року роботи з ремонту смуги включать до Національної програми “Велике будівництво”. За рахунок бюджету Полтавської області цьогоріч має бути розроблена проектно-кошторисна документація.

“Всі аеропорти будемо додавати до програми. Пріоритет буде для тих міст, тих аеропортів, у яких є документи. По всій країні є або смуга, або термінал. І якщо документи будуть у цьому році, то в наступному році ми побудуємо”, – сказав Зеленський.