На Полтавщині чоловіка, який бив дружину покарав суд

Суд виніс вирок жителю Кременчуцького району, який вчиняв домашнє насильство стосовно колишньої дружини.

Чотири місяці арешту отримав житель Полтавщини за скоєння домашнього насильства. Відповідний вирок ухвалив Кременчуцький районний суд Полтавської області. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з реєстром, обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварок з колишньою дружиною, нецензурно висловлювався, ображав її, принижуючи честь і гідність, погрожував фізичною розправою.

Як вказано в реєстрі, ці дії він вчиняв у періоди вересень-жовтень 2017 року, квітень-травень, липень-серпень 2018 року, у лютому та травні 2020 року. Його шість разів притягували до адміністративної відповідальності.

Дії чоловіка кваліфікували за ст. 126-1 (Домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи) Кримінального кодексу України. Він визнав власну вину.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 діб з дня проголошення.