Дивовижна історія: полтавка з малою дочкою втекла від чоловіка й жила на острові

Ще в перші дні вересня, коли розпочався навчальний процес, до поліції Полтавщини за допомогою звернувся чоловік із Великобагачанського району. Він попросив розшукати його доньку із малолітньою онукою, які пропали безвісти. Раптове зникнення мами та 8-річної доньки стало справжньою загадкою
За фактом зникнення людей поліція відкрила кримінальне провадження. Розпочалися широкомасштабні пошукові заходи. Орієнтування про зниклих безвісти розіслані у всі підрозділи поліції Полтавщини та в сусідні області.

Із того часу минуло понад 10 діб. І ось сьогодні колегам нарешті вдалося розшукати дівчинку.
З`ясувалось, що дитина, разом із матір`ю, проживала під Полтавою, у палатці. Як каже дівчинка: “на одному із островів”. Це місце, де річка Коломак впадає у Ворсклу.

Дитину виявили сьогодні, 13 вересня,  у човні біля річки. З її пояснень, вони з мамою припливли до берега, щоб купити продуктів. Мама пішла шукати магазин, а дитина залишилася у човні разом із двома вірними охоронцями – дворовими песиками. Собачки не лише зігрівали дитину, вони реально не підпускали дорослих, захищаючи свою юну господиню. Згодом тваринки заспокоїлися та дали можливість допомогти дівчинці. Наразі дитина перебуває у реабілітаційному центрі.

Маму ще розшукують. Адже потрібно розібратись, що спонукало жінку відмежуватися від людей та ізолювати дитину від навчального процесу. Сподіваємось, що у цієї родини надалі все буде добре!

jQuery(document).ready(function($) { $.post('https://new.pl.ua/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '1452'}); });