На трасі Київ-Харків у межах Полтави встановили сучасні світлофори

Агентсво місцевих доріг Полтавської області продовжує розвивати систему безпеки дорожнього руху. 4 вересня презентували роботу сучасного світлофору на перехресті вулиць Харківське шосе і Кагамлика.

«Такі світлофори вже працюють в Києві та Харкові. В нашій області – вперше їх встановили саме в Полтаві. Вже практично місяць як успішно працює два таких пристрої. Розташовані на в’їзді та виїзді з Полтави – в бік Києва та Харкова. Це сучасне обладнання іноземного виробництва, яке зручне в обслуговуванні і працює згідно спеціалізованого програмного забезпечення», – розповів директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Також на початку Харківського шосе при в’їзді в місто встановили інтерактивний радар.

«Це превентивне обладнання, яке попереджає водіїв та допомагає контролювати швидкість руху. Якщо водій перевищив дозволену швидкість – радар на екрані продемонструє незадоволений символ. Аналіз роботи такого радару в селі Мачухи показав високу результативність цього пристрою – водії дійсно стали їздити в межах населеного пункту повільніше», –підсумував директор підприємства.