Поки Мамай проводив прес-конференцію, в обладміністрації представили нового в.о. мера Полтави

Олександр Мамай  заявив, що не визнає рішення позачергової сесії про свою відставку і залишається міським головою Полтави. Про це він заявив на прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Хочу заявити: я особисто – діючий міський голова. Ось печатка Полтавської міської ради. Знаходиться особисто в мене. Тому якщо зараз хтось заявить, що її вкрали, то це неправда. Всі управління, всі наші установи працюють в штатному режимі. Я не буду виїжджати ні на одну годину з міста Полтави. Я не буду іти на лікарняний чи у відпустку, я буду постійно на робочому місці. Мій телефон буде включений 24 години на добу”, – заявив Мамай.

Засідання у п’ятницю він назвав “вакханалією” і спробою захоплення влади у місті.

“Цю псевдосесію я, як міський голова, не визнаю. Якщо хтось чимось незадоволений, хай звертається до суду”, – зазначив Мамай.

Крім Мамая у прес-конференції участь узяв Ілля Кива, який називає себе головою Соціалістичної партії. Він наголосив, що Мамай його не запрошував, але виступив на підтримку відстороненого мера.

Тим часом  на апаратній нараді в Полатвській ОДА, окрім обговорення основних питань перший заступник голови Андрій Пісоцький представив виконуючого обов’язки мера, нового секретаря міської ради Олександра Шамоту, повідомляє “Полтавщина“.

— В п’ятницю на позачерговій сесії міської ради депутати зібрали кворум та прийняли рішення щодо обрання секретарем міської ради Олександра Шамоту. Сьогодні ми його запросили на апаратну нараду, – сказав Пісоцький.

За словами самого Олександра Шамоти, працівники міськради не згодні з рішенням депутатів та перешкоджають його роботі.