На Полтавщині чоловік накинувся з ножем на працівника «Полтавагазу»

Учора, 10 вересня, на працівника АТ «Полтавагаз» було здійснено напад. Сталося це в селі Мачухи, Полтавського району. Про інцидент повідомили в пресслужбі акціонерного товариства.

За наданою інформацією, мешканець села Мачухи, що мешкає по вулиці Шевченка наніс тяжке тілесне ушкодження слюсареві, який виконував у його домоволодінні огляд газопроводу та газового обладнання.

– Ніяких конфліктів не виникало. Власник впустив представників товариства до будинку, а потім неочікувано напав на одного з фахівців та наніс йому ножове поранення в живіт. Наразі наш працівник знаходиться у лікарні у тяжкому стані. Зловмисника затримала поліція.

Нагадаємо, в селі Мачухи та Куклинці Полтавського району вже два тижні немає. 25 серпня розподіл природного газу до цих сіл припинено на підставі проведення планових ремонтних робіт.

Тепер же, згідно з Правилами безпеки систем газопостачання фахівці мають перед пуском газу перевірити справність усіх газових приладів та повністю обстежити газову мережу. Для цього кожен споживач зобов’язаний дати доступ до усіх приміщень де є газова система, наголошують в «Полтавагаз» та додають, що частина мешканців чинить супротив.