У Кременчуці заборонили роботу дискотек, розважальних закладів, нічних клубів

Це питання 11 вересня обговорювали на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. Міський голова Віталій Малецький зазначив, що для того  щоб Кременчук утримався  у «зеленій зоні», потрібно контролювати дотримання карантинних вимог  містянами, суб’єктами господарювання, закладами освіти, культури, спорту, розважальними закладами.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк зазначила, що в умовах адаптивного карантину постійно проводяться  перевірки закладів торгівлі, побуту та ресторанного господарства щодо дотримання ними вимог санітарної безпеки. Вона наголосила, що більшість суб’єктів господарювання дотримуються карантинних вимог. Разом із тим мають місце і порушення, серед них – відсутність масок у продавців та відвідувачів  магазинів, ринків, активізація стихійної торгівлі на вулицях міста.

Людмила Жорняк також зазначила, що  додатково посилено обмежувальні заходи у регіонах із “зеленим” рівнем епідеміологічної небезпеки. Заборонено роботу дискотек, розважальних закладів, нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля; проводити концерти, окрім організованих закладами культури і для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності.

Міський голова Віталій Малецький доручив управлінню розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики провести  роз’яснювальну роботу з суб’єктам господарювання  щодо посилення  карантинних вимог  та заборони проведення дискотек та різних масових розважальних заходів.