У Полтаві автостанцію біля ТРЦ “Київ” перенесуть

16 вересня «Полтаваавтотранс» ліквідує автостанцію «Полтава-3» біля ТРЦ «Київ». Рейси автостанції розподілять між двома автостанціями на вулицях Шевченка та Великотирнівській. До відповідного переїзду підприємство готувалося ще з літа, але дозвільні документи затрималися в управлінні інфраструктури Полтавської ОДА. Причиною переїзду стало те, що на місці автостанції «Полтавтрансбуд» зведе багатоповерхівку. Приміщення біля ТРЦ «Київ» компанія «Полтаваавтотранс» орендувала кілька років.

— Апаратуру перевеземо у ніч із 16 на 17 вересня. Спочатку перевеземо касові апарати, а потім решту. Зранку автобуси уже повинні виїхати з другої станції. На два дальніх маршрути вийдуть автобуси із центрального автовокзалу (вулиця Великотирнівська), які їдуть на Миргород, — розповів директор «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко.

— Чи зміниться розклад руху автобусів?

— Ми провели аналіз трафіку з 14 по 15 годину від другої автостанції. Транспорт їде на 5-7 хвилин довше, тому ми цей час від відправлення відняли. У зворотному шляху все залишилося у тому самому вигляді.

— Автобуси будуть зупинятися біля ТРЦ «Київ»?

— Автобуси будуть проїжджати повз ще чинну третю автостанцію і зупинятися на зупинках «Вулиця Кондратенка» і «Турбомеханічний завод». Ці зупинки внесли в розклад, щоби автобуси не зупинялися на Зигіна, а ставали за поворотом. Для людей, які там звикли сідати, дискомфорту від перенесення станції великого не буде. Може бути ситуація, що зараз стоячих пасажирів не везуть, і якщо пасажир вийде біля третьої автостанції, то його можуть не підібрати.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також