Через ремонт доріг у Полтаві прокуратура почала кримінальне провадження

Прокуратура Полтавської області почала кримінальне провадження за фактом зловживання службовими особами Полтавської міської ради під час проведення ремонту доріг у центрі Полтави.

У інформації, яку розмістили на офіційному сайті прокуратури, пояснюють, що розпочали досудове розслідування стосовно службових осіб Управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради. Справа стосується робіт із капітального ремонту тротуару по вулиці 1100-річчя Полтави за 3,6 мільйона гривень.

У прокуратурі повідомляють, що у липні управління ЖКГ оголосило тендер на капремонт тротуару. Участь у тендері взяли два підприємства, перемогло те, яке запропонувало меншу суму. Управління ЖКГ уклало договір із підприємством і внесло на його рахунок аванс у сумі 1,019 мільйонів гривень.

Після перевірки у прокуратурі встановили, що підрядник використовував плитку виробника, на офіційному сайті якого вартість матеріалів була значно меншою, ніж у кошторису, який складала підрядна організація. З огляду на це у прокуратурі припускають, що мало місце необґрунтоване завищення вартості товарів. Тому у відомстві розпочали провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем)