Кадетський корпус віддадуть судам і відремонтують за 200 мільйонів

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова фракції «Свободи» у Полтавській міський раді Юліан Матвійчук, пише 0532.ua. Депутат зазначає, що перемовини із головою Державної судової адміністрації Зеновієм Холоднюком завершилися успіхом – і у Кадетський корпус після ремонту перенесуть районні суди міста Полтава. А саму будівлю відремонтують за кошти Державної судової адміністрації.

При цьому у ДСА запевнили, що затягувати ремонт не будуть. На підтвердження розповіли, що вже відкрили п’ять судів у подібних приміщеннях, зокрема, у реставрованій історичній будівлі у Луцьку. Також за кошти ДСА відремонтували казарми у Харкові площею понад 7000 кв.м і витратили на це трохи більше року.

Депутат також повідомив, що вже 19 жовтня на сесії міської ради подасть проект про передачу Кадетського до ДСА. До середини листопада судова адміністрація прийме будівлю на баланс і почне розробку проектної документації. Власне, реконструкція триватиме у 2019 та 2020 роках та завершиться до кінця 2020-го року. Загалом на проект залучать близько 200 мільйонів із державного бюджету.