У Полтаві посеред вулиці грали у “Що? Де? Коли?” (фото)

45 запитань, дрес-код і свіже повітря – так 30 травня на бруківці вулиці Соборності грали полтавські інтелектуали.

Гра в самому центрі Полтави є своєрідним інтелектуальним флеш-мобом й офіційним відкриттям літнього сезону ігор «Що? Де? Коли?» турніру «Інтелектуальний капітал міста» – говорить Юлія Городчаніна, організаторка змагань, директорка ГО «Нова Полтава».

Зазвичай ігри клубу проходять в офісі організації, однак цього разу організатори прагнули показати дещо інший вид дозвілля, ніж той, що полтавці звикли бачити на літніх майданчиках на центральній пішохідній вулиці міста.

«Наші відкриті ігри можуть урізноманітнити дозвілля полтавців, сформувати моду на інтелектуальний розвиток, збирають разом людей найрізноманітнішого роду занять, віку, хобі. Гра створює головне прагнення розвиватися і середовище, де ти не один у такому своєму прагненні», – розповідає Юлія Городчаніна.

До гри долучилися 20 команд із обох ліг турніру (першої та вищої). Це близько 120 знавців. Один стіл виявився вільним, і під час заходу його зайняли перехожі, охочі спробувати й свої сили в битві інтелектів.

 

Перемогу здобули команди:

  • «Лось Barbudos» – вища ліга;
  • «Інь-Янь» – перша ліга.

Капітан команди «Лось Burbudos», історик й археолог В’ячеслав Шерстюк говорить, що на його пам’яті востаннє в «Що? Де? Коли?» просто неба грали в 2000 році.

«Боявся, що ми будемо заважати і нам заважатимуть. Нам точно ніхто не заважав, а чи ми?..) Атмосфера гарна,  а головне – точно прохолодніше, ніж було б у приміщенні. А щодо результатів – нам завжди є за що себе картати, адже порубали багато, хоч і виграли», – ділиться враженнями В’ячеслав Шерстюк.

Гра на відкритому повітрі отримала багато схвальних відгуків, тому організатори обіцяють втілити цю ідею знову.

 

 

“Зміст”, Фото: Команда Лось Barbudos