У лікарнях Полтави готують місця для хворих на коронавірус

Терапевтичне відділення лікарні №5 і ще одне відділення лікарні №3 у Полтаві віддають під лікування пацієнтів із COVID-19. Загалом додаються 60 ліжок у двох закладах міста.

Це планові заходи, їх затвердили ще у березні-квітні, коли почалась епідемія та карантин, каже Вікторія Лоза, директорка Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради.

Нині ж кількість зареєстрованих випадків зростає щодня, в обласній інфекційній лікарні місця є, але щоб не було повного завантаження медзакладу, хворих розташовують і в інших.

Нагадаємо, що першу хвилю пацієнтів приймає інфекційна лікарня, далі – відділення, які обладнані під інфекційні в лікарнях №5 та №3. У 5-ій лікарні раніше відвели гінекологічне відділення, тепер і терапевтичне виконуватиме функції інфекційного.

У лікарні №3 лікуються пацієнти з коронавірусом, які потребують хірургічного втручання. Також там додали ліжок для провізорного відділення – куди розміщуватимуть тих, кому немає де подітись, але людина може заразити інших (мешканців гуртожитків, наприклад).


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також