Press "Enter" to skip to content

Заступник прокурора Полтавської області, син глави СБУ Олег Грицак причетний до переслідування активістів Майдану

Журналісти проекту BIHUS info знайшли докази причетності сина глави СБУ Василя Грицака, а нині заступника прокурора Полтавської області Олега Грицака до переслідування активістів Революції Гідності.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, журналістам вдалося отримати кілька документів, судячи з яких, Грицак-молодший, коли був співробітником прокуратури Оболонського району Києва, представляв позицію обвинувачення у справі двох студентів університету імені Карпенка-Карого – Вадима Ковальова і Данила Окулова. Прокуратура вимагала посадити студентів за ґрати за звинуваченням в організації масових заворушень з тяжкими наслідками.

За словами адвокатів Ковальова, докази прокуратури в справі були сумнівними і суддя виніс рішення тільки про домашній арешт.

Після Революції Гідності Олег Грицак попрацював деякий час у військовій прокуратурі Центрального регіону, а потім був призначений на посаду заступника прокурора в Полтавській області.

На питання про законність таких звинувачень Олег Грицак відповідати відмовився.

“Якщо у вас є якісь запитання, будь ласка, звертайтеся з офіційним запитом і ми відповімо на всі ваші запитання. Я не уповноважений давати вам будь-які коментарі”, – сказав він.