Заступник прокурора Полтавської області, син глави СБУ Олег Грицак причетний до переслідування активістів Майдану

Журналісти проекту BIHUS info знайшли докази причетності сина глави СБУ Василя Грицака, а нині заступника прокурора Полтавської області Олега Грицака до переслідування активістів Революції Гідності.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, журналістам вдалося отримати кілька документів, судячи з яких, Грицак-молодший, коли був співробітником прокуратури Оболонського району Києва, представляв позицію обвинувачення у справі двох студентів університету імені Карпенка-Карого – Вадима Ковальова і Данила Окулова. Прокуратура вимагала посадити студентів за ґрати за звинуваченням в організації масових заворушень з тяжкими наслідками.

За словами адвокатів Ковальова, докази прокуратури в справі були сумнівними і суддя виніс рішення тільки про домашній арешт.

Після Революції Гідності Олег Грицак попрацював деякий час у військовій прокуратурі Центрального регіону, а потім був призначений на посаду заступника прокурора в Полтавській області.

На питання про законність таких звинувачень Олег Грицак відповідати відмовився.

“Якщо у вас є якісь запитання, будь ласка, звертайтеся з офіційним запитом і ми відповімо на всі ваші запитання. Я не уповноважений давати вам будь-які коментарі”, – сказав він.