Опалення в Полтаві збираються включати сьогодні

Виконком Полтавської міськради планує прийняти рішення про старт опалювального сезону сьогодні, 24 жовтня. Відповідне засідання відбудеться також завтра. Такий проект рішення був опублікований на сайті Полтавської міськради.

Згідно із текстом документу, тепло мають подати в усі будівлі Полтави: від бюджетних організацій до житлових. Виконати це мають теплопостачальні організації, управління ЖКГ, голови житлово-будівельних кооперативів, ОСББ, відомчі житлово-експлуатаційні дільниці та інші експлуатуючі організації.

Ще учора, під час апаратної наради, секретар міськради Олександр Шамота повідомив, що цього тижня опалення можуть увімкнути лише у дитсадках та лікарнях. На його думку, подавати тепло у решту будинків поки зарано.

Судячи з опублікованого проекту рішення, міськрада змінила своє ставлення. Як пояснив заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко, це пов’язано із численними скаргами полтавців на занизьку температуру у їхніх будинках, повідомляє сайт “Полтавщина“.

До того ж, як повідомив Полтавський обласний центр гідрометеорології, наступні два дні — 24 та 25 жовтня — очікується суттєве погіршення погодних умов. На території області прогнозують дощі, місцями з мокрим снігом, відмічатимуться пориви вітру 15-20 м/с. Температура повітря вночі знизиться до 0..+5°С, вдень — до +4..+9°С. Із 24 жовтня передбачають перехід середньодобової температури повітря через +8 градусів у бік зниження.