На Полтавщині затримали злочинну групу з оточення Януковича

У четвер, 1 листопада, прокуратура Полтавської області спільно із СБУ та поліцією затримала 5 осіб, серед яких директор державного підприємства та керівник товариства, що пов’язують з близьким оточенням екс-президента Януковича.

Затримані причетні до розкрадання державного майна та махінаціями з державними землями площею майже 5000 га.

Так, правоохоронними органами викрито схему розкрадання державного майнапосадовими особами філії Дібрівського кінного заводу №62 ДП «Конярство України» та керівництва одного з товариств, що пов’язують з близьким оточеннямколишнього президента В. Януковича, які за попередньою змовою незаконно відвели землі площею майже 5000 га та заволоділи вирощуваній на ній сільськогосподарською культурою, завдавши збитки державі в особливо великих розмірах.

До викриття правопорушників залучено понад 300 правоохоронців, проведено майже півсотні обшуків на території Полтавської, Кіровоградської та Черкаської областей.

Серед затриманих директор філії державного підприємства (за данними Новинаря Полтавщини, мова йде про кінзавод під Мирогородом), керівник товариства, що належить близькому оточенню колишнього президента часів злочинної влади, головний бухгалтер вказаного товариства, а також інші особи, причетні до незаконної оборудки.