У Полтаві змінено правила прийому у сімейних лікарів через посилені міри карантину

У Полтаві змінили правила прийому пацієнтів сімейними лікарями Центрів первинної медико-санітарної допомоги у зв’язку із пандемією COVID-19.

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я міськради.

Обов’язкова умова для відвідування лікарні – температурний скринінг. Крім цього, проводиться збір анамнезу за останні дні (наявність лихоманки та інших симптомів ГРВІ, перебування за кордоном та містах із високим рівнем передачі COVID-19 та ін.).

При наявності лихоманки та анамнезу, пацієнти скеровуються у спеціально обладнаний ізолятор, де проводиться огляд та при потребі забір матеріалу для проведення ПЛР-тестування, а також за показами призначається рентгенологічне дослідження легень, визначається метод лікування, детально роз’яснюються подальші дії пацієнта.

Розмежування потоків пацієнтів на амбулаторний прийом до сімейного лікаря за визначеними годинами.

Візит до Центру первинної медико-санітарної допомоги рекомендують погоджувати по телефонам реєстратури.Мобільні номери телефонів реєстратур можна переглянути тут.

“Просимо із розумінням поставитися до тимчасових нововведень. Адже це зроблено, у першу чергу, для вашої безпеки!”, – зазначили у Департаменті.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також