Після виборів Жеваго значно посилить свій вплив на Полтавщині

У результаті виборів 25 жовтня Жеваго значно посилить свій вплив в органах місцевого самоврядування на Полтавщині. Зокрема в Полтавській обласній, Кременчуцькій міській та Кременчуцькій районній радах. Про це в коментарі для сайту “Новинар Полтавщини” повідомив політолог Сергій Любич.

“Раніше Жеваго менше звертав уваги на місцеві органи влади. Усі питання він вирішував через центр. Статусу одного з найбагатших людей України та нардепа йому було більше, ніж досить”, – зазначає Любич.

Однак після децентралізації ситуація змінилася. До того ж, Жеваго втратив мандат народного депутата й опинився хай у формальному, але розшуку. Тому вперше за свою політичну діяльність Жеваго звернув таку велику увагу на місцеві вибори.

“Він зіграв, як і належить олігархові: розклав яйця по різних кошиках”, – говорить політолог. – “Жеваго веде своїх депутатів через місцеві осередки Європейської Солідарності та ОПЗЖ. Якщо ви проаналізуєте списки цих партій, то знайдете там багато людей олігарха, переважно це мешканці Кременчука, Горішніх Плавнів та Полтави.

На думку політолога, Жеваго матиме потужні групи впливу у обласній раді, а також Кременчуцій міській та районній. Не забувайте, що йдеться про новий, укрупнений район.

Свій вплив Жеваго буде використовувати для просування першочергових бізнес-інтересів: завершення будівництва Біланівського ГЗК, отримання нових територій для розширення кар’єрів, будівництво нового мосту через Дніпро під Горішніми Плавнями тощо.

“На засіданнях Полтавської обласної ради чи Кременчуцької ми будемо бачити унікальну ситуацію, коли Євросолідарність та ОПЗЖ голосуватимуть в унісон. Ідеологія для них не важлива, вони голосуватимуть в інтересах Жеваго”, – підкреслив Любич.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також