У Полтаві за порушення правил карантину оштрафували двох водіїв маршрутки

Суд оштрафував водіїв двох полтавських перевізників, які працювали з порушенням карантинних обмежень.

По 17 000 грн штрафу отримали два водії маршруток, які з порушенням карантинних обмежень перевозили пасажирів на міських маршрутах Полтави. Відповідні постанови ухвалив Київський районний у Полтаві суд. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з реєстром, один із водіїв працює в ТОВ “Глобус-Авто”. 10 жовтня 2020 року близько 9:10 він кермував маршруткою, що курсувала маршрутом 14/18 Автовокзал – Інститут зв’язку. На вул. Зіньківській, 29 він перевозив 23 пасажирів, при цьому кількість сидячих місць у транспорті становила 20 разом із місцем водія.

Другий водій працює у ТОВ “Євробус Полтава”. 10 жовтня 2020 року близько 11:35 він кермував маршруткою, що курсує на міському маршруті №20 Кільцевий. На вул. Великотирнівській, 46 він перевозив 25 пасажирів, тоді як кількість місць для сидіння у транспорті становила 20 разом із місцем водія.

Таким чином, обидва водії порушили вимоги постанови Кабінету міністрів України “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”. Їхні дії кваліфікували за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім штрафів, з них мають стягнути по 420 грн судового збору.

Постанови можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом десяти днів з дня їх винесення.  


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також