Жахлива субота на Полтавщині: четверо загиблих, восьмеро – в лікарнях

Минуло доба на Полтавщині позначилася жахливими подіями, в яких четверо людей загинули, а восьмеро опинилися в лікарнях.

Вночі до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному житловому будинку  у селі Лютенька Гадяцького району.

Після ліквідації загоряння на місці пожежі виявлено 3-х загиблих громадян, 1955, 1963 та 1965 р.н., яких направлено у бюро судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті.

У с. Васьки Зіньківського району, в житловому будинку громадянки П. 1929 року народження, виникла пожежа. Збитки та причина пожежі встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло власниці, яке для встановлення причини смерті направлено до Зіньківського відділення обласного бюро СМЕ.

До Новосанжарської ЦРЛ з діагнозом: отруєння чадним газом госпіталізовані мешканці с. Соколова Балка Новосанжарського району громадянка Т. 1982 року народження (стан здоров’я – середньої важкості) та її неповнолітні діти: дівчинка Т. 2005 року народження (стан здоров’я – задовільний) і хлопчик Т. 2013 року народження (стан здоров’я – задовільний). Потерпілі отруїлися у власному будинку внаслідок несправної роботи витяжки газової колонки.

До Миргородської ЦРЛ з діагнозом: харчова токсикоінфекція госпіталізовані мешканці с. Черкащани Миргородського району громадянин Л. 1978 року народження (стан здоров’я – тяжкий), громадянка Л. 1988 року народження (стан здоров’я – тяжкий) та неповнолітні діти: дівчинка Л. 2007 року народження (стан здоров’я – середньої важкості) і хлопчик Л. 2009 року народження (стан здоров’я – середньої важкості). За попередніми даними отруєння сталося внаслідок вживання в їжу риби та інших продуктів, що були придбані у місцевому магазині.

До Кременчуцької лікарні інтенсивної терапії з діагнозом: закритий перелом кістки правої ноги госпіталізована громадянка Б. 1966 року народження, мешканка Автозаводського району м. Кременчука, оператор КП «Кременчукводоканал». Потерпіла отримала травму внаслідок падіння під час виконання трудових обов’язків. Стан здоров’я травмованої – середньої важкості, повідомляє Управління цивільного захисту Полтавської ОДА.