У Лубнах виявили порушення карантину “вихідного” дня

14-15 листопада у Пирятині та Лубнах фахівці районних управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області разом з представниками міськради, поліцейськими перевірили дотримання магазинами, зокрема непродовольчими, правил карантину “вихідного” дня.

Про результати перевірок повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавсській області.

У Пирятині здійснили комісійні обстеження 105 суб’єктів господарювання (заклади громадського харчування, магазини з продажу непродовольчих товарів). 

“Під час обстеження магазину «Єва» встановлено перебування відвідувачів у приміщенні магазину. На суб’єкта господарювання оформлено протокол про адміністративне порушення, роз’яснено, що торговельна діяльність у період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада 2020 р. до 30 листопада 2020 р. може здійснюватися лише шляхом адресної доставки замовлень”, – йдеться у повідомленні.

Також перевірили магазин продовольчих товарів «Центральний». По виявлених невідповідностях (відсутні деззасоби, зареєстровані в Державному реєстрі; контейнер для використаних ЗІЗ не маркований) суб’єкту господарювання вручено припис.

Спеціалісти Лубенського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полавській області спільно з органами поліції та муніципальної служби міста провели рейди містом у вихідні дні. Більша частина підприємців з розумінням поставилася до вимог карантину «вихідного» дня. У той же час деякі підприємці відмовились зачинятись. Проводилась роз’яснювальна робота та бесіди, здійснено перевірку 32 заклади торгівлі, складено 4 протоколи і 1 протокол щодо стихійної торгівлі.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також