У Полтаві за рентген-апарат заплатили на півтора мільйони більше, ніж в інших містах

Перша міська клінічна лікарня Полтави уклала договір на постачання рентген-апарату. Вартість комплексу — 5 млн грн, що на один – півтора мільйони дорожче, ніж купили так саме в Харкові чи Сумах.  Про це повідомив сайт «Полтавщина».

Тендер на візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини лікарня оголосила 25 жовтня. На нього заявилося дві компанії із різницею пропозицій у 3 тис. грн.

У результаті аукціону, на якому конкуренти не торгувалися, виграло ТОВ «Медгарант». Компанія запропонувала поставити рентгендіагностичний комплекс на 2 робочі місця з цифровим детектором за 4,99 млн грн. За два тижні, після перевірки документів, із фірмою уклали договір.

Таке саме обладнання з тими ж комплектуючими у тієї ж компанії, але дешевше, придбали інші бюджетні організації сусідніх регіонів.

5 грудня комунальна установа «Управління майном Сумської облради» підписала із ТОВ «Медгарант» договір на постачання трьох рентген-апаратів Calypso F MTObs за 12 млн грн. Тобто кожна установка коштуватиме близько 4 млн грн, що на 1 млн грн дешевше від полтавської закупівлі.

У липні Харківський національний медичний університет придбав у ТОВ «Медгарант» такий самий комплекс на 2 робочих місця за 3,59 млн грн — на 1,4 млн грн дешевше за полтавську закупівлю.

Також у липні Сумський обласний перинатальний центр купив у «Медгаранта» той самий Calypso F MTObs на 2 робочих місця за 3,5 млн грн. Це на 1,5 млн грн дешевше, ніж у Полтаві.