На Полтавщині затримали жінок, які займались підробкою документів

У Полтавській області затримали пʼять жінок, які підробляли санітарні книжки для працівників кафе, ресторанів та навчальних закладів.

Працівники Кременчуцького відділу поліції виявили злочинну групу, яка підробляла медичну документацію. За інформацією пресслужби Головного управління Національної поліції Полтавщини, ними виявилися чинні медичні працівники, колишні медики та робітники санепідемстанції. Найстаршій учасниці злочинного угрупування 64 роки, наймолодшій – 27.

Під час обшуків у жінок вилучили готівку, печатки та штампи медзакладів, медичну документацію, чорнові записи, банківські картки та мобільні телефони.

Також серед вилучених під час обшуків документів є санітарні книжки працівників кафе, ресторанів, навчальних закладів, які не проходили флюорографічного обстеження. Відповідні штампи й відмітки лікарів проставляли у квартирі однієї з учасниць злочинної групи.

Слідчі здійснюють досудове розслідування за двома ст. ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою) та ч. 1, 4 статті 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також