Біленький звільнив з роботи п’ятьох людей, щоб розрахуватись за крісло голови облради

1 грудня на сесії обласної ради було призначено першого заступника голови облради та ще трьох заступників. Першим заступником за пропозицією голови облради Біленького став представник партії «Слуга народу» Олександр Лемешко. Заступниками обрали Лілію Руроєву від «ЕС», Олега Бєлоножка від «Батьківщини» та Олексія Чепурка від «Рідного міста».

Кожен з них отримав більшість голосів, незважаючи на те, що деякі депутати попереджали – закон передбачає лише одного першого заступника і одного заступника. Та Біленький і більшість вважають інакше.

Справа в тому, що Біленький перед виборами голови обласної ради пообіцяв кожній фракції посаду заступника та голови депутатської комісії. При цьому примудрився відразу двом фракціям пообіцяти посаду першого заступника – “Слузі народу” та “Батьківщині”. У “Батьківщині” через це навіть виник скандал, бо голова фракції в останню мить не став вносити свого кандидата на посаду, мабуть останні домовленості з Біленьким вів без відома фракції.

Зрештою, Біленький таки протягнув збільшення удвічі кількості заступників. На закиди, що бюджет понесе додаткові витрати, заспокоїв: з обласної ради звільнять п’ятьох рядових співробітників. Тож цими людьми, мов поміщик кріпаками, й розрахувався, зрештою, Біленький за своє крісло голови облради…


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також