Кримінальний рейтинг мерів: ТОП-5 кого можуть посадити у 2019 році

Перед Новим роком пропонуємо вашій увазі дещо незвичний рейтинг мерів міст Полтавщини.

Перше місце у кримінальному рейтингу займає екс-мер Полтави Мамай. Він має найбільш реальні шанси щоб у Новому році опинитися за гратами. Йому вже вручено й підозру. Колишнього міського голову Полтави звинувачують у викраденні ключів доступу до реєстру Міністерства юстиції. За версією слідства, таким чином Мамай хотів повернути собі владу в місті.

Мер Кременчука Малецький другий кандидат на переїзд із кабінету до в’язниці. В першій половині січня його можуть арештувати за ремонт мосту через річку Дніпро.

Третій кандидат на «посадку» – мер Миргорода Соломаха. Поліція проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за статтею «службова недбалість», фігурантом якого є мер Миргорода. Підозрюють, що його дії призвели до втрати 1,3 млн грн. бюджетних коштів.

Готують також арешт мера Горішніх Плавнів Бикова. СБУ має матеріали щодо небажання Бикова демонтувати стару стелу «Комсосольськ» на в’їздах до міста. За опір декомунізації закон передбачає до 5 років ув’язнення. Крім того, в діяльності мера Горішніх Плавнів знайдено великі фінансові порушення. Биков дуже часто підписує будь-які документи, не читаючи їх, а підсовують йому багато «цікавого» для правоохоронців.

Замикає «п’ятірку» мерів-кандидатів до в’язниці голова Глобиного Джусь. Правоохоронці знайшли порушення земельного законодавства. Справжньою ж причиною є конфлікт мера Глобиного із власниками ТМ «Глобино».