Хто у 2019 році «заробить» на ремонті доріг?

У 2018 році Полтавська область освоїла лише 76% коштів, виділених з державного  бюджету на ремонт місцевих доріг.  Що це означає в перекладі на просту мову?

А те, що відповідальні за ці кошти не змогли домовитися з підрядниками за «правильний розпил».  Адже поганих доріг на території області більше, ніж досить. І бажаючих виконувати їх ремонт вистачає. Чому тоді цілу чверть не могли використати? Відповідь лежить на поверхні, бо просто не змогли домовитися про відкати.

Хто не зміг домовитися? Напевне, що мова йде в першу чергу про керівника Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимира Трояновського.

Цей чоловік взагалі має бути цікавий з точки зору  борців з корупцією. Інакше як пояснити, що чоловік лише за один рік роботи спромігся придбати квартиру в Києві ціною 3 мільйони 860 тисяч гривень? Невже відкладав із зарплати? Але вона за рік, відповідно до його декларації, становить лише трохи більше 200 тисяч. Тобто, Трояновський мав би складати на квартиру добрі 20 років!

З одного боку, особисто Трояновського на гарячому ніби не ловили. Але з іншого, у році, що минає, співробітники СБУ викрили зловживань не ремонті доріг в Службі автодоріг на 30 мільйонів гривень. Серед «проблемних» прес-служба СБУ називала й Полтавську область.

Експерти, які займаються питанням корупції на будівництві доріг вважають, що ці 30 мільйонів лише маленька частка від загального обсягу зловживань.

Презентуючи бюджет України на 2019 рік, глава уряду Гройсман заявив про те, що на ремонт доріг виділять ще більше грошей. А значить, ще більше коштів «розпиляють».

Ймовірно, що більшість підрядів отримає відома одеська компанія “Ростдорстрой”, у якої є надійні друзі в обласній адміністрації.  Експерти переконують, що в компанії вміють дуже “плідно” співпрацювати с агенціями місцевих доріг.

А тому буде дуже цікаво подивитися, яка нова нерухомість після цього з’явиться у пана Трояновського чи його родичів.