У Полтаві нарешті оголосять результати виборів до міської ради

Епопея із перерахунком голосів у Полтаві може нарешті закінчитися. Команда Іващенка фактично погодилася, що Марина Пілатова стане депутаткою Полтавської міськради. Про це пише “Полтавщина”.

Сьогодні Другий апеляційний суд Харкова скасував позов щодо перерахунку голосів на 236-й дільниці у Полтаві. Під час засідання член команди Сергія Іващенка — Андрій Шугов — зробив заяву про відмову від позову, яку задовольнив суд. Тепер ТВК має оголосити результати виборів депутатів міськради. За результатами уточненого підрахунку, депутаткою має стати помічниця нардепа Дмитра Нальотова — Марина Пілатова. Пояснимо суть конфлікту.

Ця тривала «війна» відбувається за кандидатів в депутати від «Слуги народу» Марину Пілатову й В’ячеслава Тютюнника. Першу підтримує Дмитро Нальотов, другого Сергій Іващенко. Проходження когось із них залежить від загальної кількості порахованих бюлетенів. Команді Нальотова потрібно було визнати дійсними приблизно 550 бюлетенів, щоби в міськраду за загальним списком пройшла Марина Пілатова. В іншому разі депутатом ставав В’ячеслав Тютюнник, який долав виборчу квоту на окрузі.

Суд чотири рази скасовував підрахунки на 236-й дільниці. 9 грудня Шевченківська районна ТВК вчергове перерахувала голоси так, що депутаткою мала стати Марина Пілатова. Андрій Шугов подав позов до суду, у якому просив визнати протиправним та скасувати протокол Шевченківської ТВК. 12 грудня суд скасував протокол Шевченківської ТВК і відправив голоси на перерахунок.

Передбачувано, що член команди Дмитра Нальотова Віталій Сьомік подав апеляційну скаргу на це рішення. Сьогодні її розглядали у Харкові. І неочікувано під час засідання Андрій Шугов відмовився від свого позову. Суд цю відмову прийняв і скасував рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 12 грудня.

Сьогодні на 18 годину заплановано засідання міської ТВК. На порядку денному два питання:

  1. Доповідь по перевірці документів Шевченківської ТВК з приводу призначення сесії.
  2. Обговорення рішення другого апеляційного суду.

Щодо першого питання, то Шевченківська райрада минулого четверга мала зібратися на установчу сесію, але цього поки так і не відбулося.

Щодо другого питання, то міська ТВК має відреагувати на рішення суду і, можливо, найближчим часом оголосити результати виборів депутатів до Полтавської ОТГ.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також