Депутатів Подільської райради Полтави силою змусили обрати головою представника ОПЗЖ

Сьогодні відбулася сесія Подільської райради Полтави. В оточенні міцних чоловіків, які утворили в залі своєрідний периметр, депутати обрали нового голову — представника «Опозиційної платформи — За життя», 45-річного адвоката Сергія Білоконя.

За нього проголосували 18 депутатів. Одностайно його підтримали фракції партій: «За майбутнє» — 6 депутатів, ОПЗЖ — 4, Батьківщина — 2.

Взагалі не голосували за цю кандидатуру партії «Рідне місто» та «Свобода».

Три депутати від фракції «Слуга народу» Олександр Сутягін, Ірина Прудка та Сергій Скляренко, а також депутат від «Європейської Солідарності» Сергій Чепіжний проголосували за Сергія Білоконя. Відзначимо, що Сергія Чепіжного до зали фактично занесли невідомі чоловіки.

Щодо 3 депутатів «Партії простих людей Сергія Капліна», то наші джерела інформації повідомляють про фізичну доставку до сесійної зали депутатів Сергія Парфієвича та Вікторії Гнітько. При цьому депутата Валерія Співака ніхто не може знайти. Сергій Каплін говорить, що його депутатів викрали та забрали мобільні телефони.

Джерела з правоохоронних органів повідомили, що наразі опитують депутатів Подільської райради. Інформацію про викрадення депутатів вони чули, але ніхто чомусь не пише з цього приводу офіційної заяви. З приводу Валерія Співака (ППЛ), то правоохоронці вважають, що він десь самостійно переховується і не виходить на зв’язок.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також