На “Полтавагазвидобування” почалися затримання

У Полтаві поліція затримала посадовця “Полтавагазвидобування” за вимагання 220 тисяч гривень хабара .

Головний фахівець Газопромислового управління «Полтавагазвидобування» мав важелі впливу, аби здійснювати штучні перешкоди у господарській діяльності товариства. У разі, якщо підприємець хоче безперешкодно виконувати роботи по договору та отримати кошти за їх виконання, то йому необхідно надати 220 тисяч гривень «відкату».

29 грудня оперативники відділу протидії хабарництву Департаменту захисту економіки Національної поліції, слідчі Головного слідчого управління Нацполіції та за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України затримали правопорушника в одному з місцевих ресторанів, повідомили в полції.

Правоохоронці вилучили 50 тисяч гривень, одержаних правопорушником у якості частини неправомірної вигоди. Затриманому посадовцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії, фігуранта затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Неофіційно наші джерела в правоохоронних органах повідомляють, що це затримання, швидше за все, буде не останнім в “Полтавагазвидобуванні”. Все залежить від того, які покази дасть перший затриманий.