У Полтаві знову не змогли оголосити результати виборів до міської ради

На засіданні 18 грудня члени Полтавської територіальної виборчої комісії не змогли дійти згоди. Голосували за три різних порядки денних, але не підтримали жодного. Тому результати виборів депутатів до міської ради не оголосили, каже голова ТВК Алла Назаренко.

Полтавська територіальна виборча комісія майже 2 місяці не може встановити остаточні результати виборів депутатів до міської ради. Це тому, що тривали суди: позивалися проти Шевченківської районної у Полтаві ТВК, бо остання не могла підрахувати усі бюлетені із однієї з виборчих дільниць. На останньому судовому засіданні позивач відмовився від позову, тому іще раз Шевченківська районна у місті ТВК перераховувати голоси не буде.

Тож міська комісія може врахувати документ від районної у місті, а після цього скласти власний фінальний протокол та оголосити результати виборів депутатів міської ради.

Нагадаємо, 9 грудня Шевченківська районна у Полтаві ТВК перерахувала документи та склала протокол голосування. Зробила це на вимогу суду, бо після місцевих виборів із однієї з дільниць понад 600 бюлетенів щодо голосування за депутатів Полтавської міської ради помилково відвезли не на ту територіальну виборчу комісію. Через це голосів не врахували. Позови щодо незаконності такого рішення подавав спочатку кандидат у депутати від «Слуги народу» Віталій Сьомік, а згодом член громадської організації Андрій Шугов.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також