У Лубнах судитимуть підприємця, який хотів нажитися на пам’яті про Голодомор

За наполегливої позиції прокуратури Полтавської області, судитимуть директора підприємства, який завищив обсяги робіт по ремонту меморіалу «Голодомор-33», чим завдав бюджету збитків на суму понад 65 000 грн.

Прокуратура Полтавської області завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбаченихч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 2 ст. 191 (привласнення чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) КК України.

Так, встановлено, що директор приватного підприємства на виконання договору підряду щодо капітального ремонту меморіалу «Голодомор-33», укладеного останнім із відділом культури і туризму Лубенської районної державної адміністрації, протягом листопада 2017 року, зловживаючи своїм службовим становищем та використовуючи його всупереч інтересів підприємства, вніс недостовірні відомості до актів приймання виконаних будівельних робіт щодо обсягів виконаних робіт та наданих послуг.

Таким чином, в результаті включення до акту обсягів робіт, які не відповідають фактичним, службовець безпідставно привласнив кошти місцевого бюджету на суму понад 65 тисяч грн.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.’

jQuery(document).ready(function($) { $.post('https://new.pl.ua/wp-admin/admin-ajax.php', {action: 'wpt_view_count', id: '1843'}); });