У Полтаві команда “слуг” Іващенка блокує прийняття міського бюджету

Майже два місяці у Полтаві не могли встановити результати виборів. Через судову тяганину, декілька перерахунків, блокування роботи виборчих комісій — місто досі не провело першої сесії для прийняття міського бюджету на 2021 рік. Про це пише Полтавщина.

Ця ситуація критична в першу чергу для прилеглих територій, що приєдналися до Полтави. Оскільки юридична особа сільських рад вже ліквідована, вони взагалі можуть залишитися без фінансування.

На зустрічі, яка була присвячена міському бюджету, переможений у другому турі кандидат у мери, а нині депутат міської ради Сергій Іващенко заявив, що вину за неприйнятий бюджет та затягування він перекладає на тих людей, що подають до суду.

Витонченого абсурду ситуації додає той факт, що саме представник команди Іващенка — Андрій Шугов (який також був присутній на засіданні) подав ЧОТИРИ останні позови до судових інстанцій в інтересах кандидата Тютюнника, також члена команди Іващенка. Тобто, Сергій Іващенко поклав відповідальність на себе та свою команду. Це не перший раз, коли екс-кандидат на посаду міського голови протирічить сам собі, або зухвало бреше.

Останній позов поданий за 5 днів до Нового року, що додає цинізму дій та висловів команди Іващенка, коли одна рука заявляє про важливість своєчасного прийняття бюджету, а інша — подає позови для блокування проведення сесії.

Додатково проведення сесії блокують депутати із команди Іващенка: Вадим Ямщиков, Катерина Бабіч, Антон Ярмолюк, Юрій Бражник та сам Іващенко — вони не написали заяви про набуття депутатських повноважень.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також