Каплін вимагає офіційно засудити діяльність уряду Тимошенко

Критику  газових угод між Тимошенко і Путіним напередодні їх десятиріччя висловив під час Погоджувальної ради Верховної Ради України народний депутат, кандидат у президенти України Сергій Каплін.

Перед виступом політик розмістив публікацію у Facebook із відповідною заявою з приводу зареєстрованої постанови про засудження дій уряду Тимошенко.

“По результатам розгляду вимагаю засудити дії уряду Тимошенко, направляю звернення до ГПУ, НАБУ, вимагаю провести ретельний аудит щодо втрат для економіки та простих людей”, – зазначив Каплін.

За словами Сергія Капліна, народ повинен знати хто винен у втраті трильйонів гривень, хто зруйнував економіку та сприяв виїзду наших громадян на заробітки за кордон.

https://www.facebook.com/s.kaplin/videos/381790152377564/

Нагадаємо, що у 2009 році колишні прем’єр-міністри України та Російської Федерації Юлія Тимошенко та Володимир Путін підписали у Москві згадані газові угоди. Експерти зазначають, що ця зустріч спричинила значне підняття цін на газ для українців та виявилася практично найвищою з-поміж усіх газпромівських покупців, пише “Чесна країна”.