У Полтаві працівниця банку крала гроші мертвих клієнтів

Відділенням поліції № 1 міста Полтава вручено підозру віднедавна уже колишній працівниці одного з банків Полтави, яка підозрюється у привласненні коштів клієнтів.

33-річна жінка, працюючи у банку та неправомірно використовуючи свої можливості, привласнила більше 50 тисяч гривень клієнтів, які залишились на їх рахунках після смерті.

«Даній особі оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених частиною 3 та 4 статті 358 – це підроблення документів, вчинене повторно, та їх використання, а також за частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу України – привласнення чужого майна, що перебувало у віданні особи» – повідомив начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно.

Відповідно до санкцій даних статей підозрюваній загрожує покарання від чималого штрафу до позбавленням волі на строк до 5 років. Усі привласнені кошти підозрювана уже повернула на депозитні рахунки померлих клієнтів, що в подальшому дасть можливість отримати їх законним спадкоємцям, повідомили в обласному управлінні поліції.