У Полтавській лікарні підліток згвалтував 5-річну дівчинку

Цей шокуючий випадок стався у Полтавській першій міській лікарні ще у грудні минулого року. Проте стало відомо про цього лише зараз. 13-річний підліток  у неприродний спосіб згвалтував 5-річну дівчинку. Обидва – вихованці обласного Центру реабілітації дітей і перебували вони в одній палаті інфекційного відділення.

Як повідомляє КременчукToday, загалом в одній палаті перебувало четверо вихованців. Вони були туди направлені після виявлення у них інфекційного захворювання. Чому лікарі вирішили покласти дітей різного віку та статі у відокремлений інфекційний бокс – наразі розбирається поліція. Зауважимо, що в поліцію про факт наруги над дитиною повідомили працівники Центру реабілітації, щойно дізналася про це. Тоді ж їм стало відомо й про розміщення всіх дітей в одній палаті.

Окремо зазначимо, що за існуючими правилами вихователі Центру не можуть перебувати в одній палаті з вихованцями. Це не передбачено ні їхніми обов’язками, ні правилами лікарні. Відповідальність за дітей у медичному закладі несе виключно сама лікарня.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також