Боєць з Полтавщини Станіслав Панченко потрапив у полон “ДНР”

Мешканець Новосанжарщини, боєць 58 Окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ ЗСУ Станіслав Панченко потрапив у полон до бойовиків, про це повідомляється на сторінці 58 ОМПБр, пише “Телеграф”.

Коментар з’явився після того, як бойовики опублікували відео з «зізнанням» 21 січня. В ньому Панченко нібито зізнається у тому, що пішов  «вбивати» після того, як «випив з друзями горілки і покурив марихуани».

У бригаді звернули увагу на те, що відео опубліковане тільки на третій день після зникнення Станіслава Панченка. Цього проміжку часу достатньо, щоб змусити бійця сказати що завгодно.

– Панченко Станіслав Мирославович дійсно боєць 58 ОМПБР. Ми акцентуємо увагу на те, що, скоріш за все, сказані ним слова на відео являються результатом психологічного чи навіть фізичного тиску шляхом «обробки» військовослужбовця. Підтвердженням цього є те, що відеозвернення опублікувалось лише на третій день після зникнення військовослужбовця. Фактично цього досить для проведення «роз’яснювальної» роботи. Відомо, що всі інформаційні матеріали проросійських найманців є нічим іншим як елемент інформаційної війни. – йдеться у повідомленні 58 ОМПБР.

Напередодні на сторінці 58 ОМПБр була опублікована інформація про зникнення хлопця вніч з 17 на 18 січня.