Склад депутатських комісій Полтавської міської ради

Сайт «Полтавщина» оприлюднив уточнений список складу постійних депутатських комісій Полтавської міської ради. Відповідний список сьогодні подали усі фракції до апарату міської ради.

Комісія з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

  1. Гонтовий Сергій Анатолійович («За Майбутнє»)
  2. Карпов Андрій Анатолійович («ЄС»)
  3. Климко Ірина Григорівна («За Майбутнє»)
  4. Пілатова Марина Василівна («Слуга Народу»)

Комісія з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму

  1. Артеменко Олександр Степанович («ППЛ Капліна»)
  2. Бойко Тарас Григорович («Рідне місто»)
  3. Волков Едуард Костянтинович («Рідне місто»)
  4. Городчаніна Юлія Валеріївна («ЄС»)
  5. Дикань Євген Олександрович («За Майбутнє»)
  6. Івахов Олександр Володимирович («ЄС»)
  7. Марюхненко Сергій Валерійович («Слуга Народу»)
  8. Нестуля Світлана Іванівна («Слуга Народу»)
  9. Поліщук Денис Володимирович («За Майбутнє»)
  10. Чміль Віктор Іванович («ОПЗЖ»)

Комісія з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства»

  1. Бабіч Катерина Леонідівна («Слуга Народу»)
  2. Деркач Оксана Антонівна («ОПЗЖ»)
  3. Іващенко Сергій Васильович («Слуга Народу»)
  4. Кислов Ігор Миколайович («ППЛ Капліна»)
  5. Костенко Юлія Миколаївна («ЄС»)
  6. Лоза Вікторія Володимирівна («Рідне місто»)
  7. Муравенко Мілена Віталіївна («За Майбутнє»)
  8. Скляр Ігор Дмитрович («Свобода»)
  9. Соліман Маріанна Хайдарівна («За Майбутнє»)

Комісія з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

  1. Бражник Юрій Юрійович («Слуга Народу»)
  2. Бублик Юрій Васильович («Свобода»)
  3. Годяк Тетяна Олександрівна («ОПЗЖ»)
  4. Діденко Іван Володимирівна («За Майбутнє»)
  5. Дрюк Оксана Володимирівна («ЄС»)
  6. Калуцький Олександр Вікторович («За Майбутнє»)
  7. Каплін Владлена Олександрівна («ППЛ Капліна»)
  8. Ніколаєнко Євген Анатолійович («Рідне місто»)
  9. Ярмолюк Антон Сергійович («Слуга Народу»)

Комісія з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

  1. Венгровський Максим Васильович («Рідне місто»)
  2. Дедюхін Олександр Сергійович («ЄС»)
  3. Еренбург Ігор Юрійович («За Майбутнє»)
  4. Каплін Сергій Миколайович («ППЛ Капліна»)
  5. Матвійчук Юліан Олександрович («Свобода»)
  6. Момонт Євген Андрійович («ОПЗЖ»)
  7. Пархоменко Валерій Олексійович («За Майбутнє»)
  8. Удовіченко Олександр Васильович («Рідне місто»)
  9. Ямщиков Вадим Вікторович («Слуга Народу»)
  10. Янко Євгенія Сергіївна («Слуга Народу»)

У цей список перед винесенням на сесію ще можуть внести зміни. Олександр Мамай заявив депутатам, що прийме від них будь-які пропозиції. Хто буде очолювати депутатські комісії в поданих списках — не зазначено.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також