Полтавська міськрада затвердила склад комісій та їх голів

Полтавська міська рада 8-го скликання проголосувала за склад постійних депутатських комісій та за їх голів, заступників та секретарів.

Комісія з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

  1. Гонтовий Сергій Анатолійович («За Майбутнє») — голова комісії
  2. Карпов Андрій Анатолійович («ЄС»)
  3. Климко Ірина Григорівна («За Майбутнє»)
  4. Чміль Віктор Іванович («ОПЗЖ»)
  5. Ярмолюк Антон Сергійович («Слуга Народу»)

Комісія з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму

  1. Артеменко Олександр Степанович («ППЛ Капліна»)
  2. Бойко Тарас Григорович («Рідне місто»)
  3. Волков Едуард Костянтинович («Рідне місто»)
  4. Городчаніна Юлія Валеріївна («ЄС»)
  5. Дикань Євген Олександрович («За Майбутнє»)
  6. Івахов Олександр Володимирович («ЄС») — голова комісії
  7. Нестуля Світлана Іванівна («Слуга Народу»)
  8. Поліщук Денис Володимирович («За Майбутнє»)
  9. Ямщиков Вадим Вікторович («Слуга Народу»)

Комісія з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів

  1. Венгровський Максим Васильович («Рідне місто»)
  2. Дедюхін Олександр Сергійович («ЄС»)
  3. Еренбург Ігор Юрійович («За Майбутнє») — голова комісії
  4. Каплін Сергій Миколайович («ППЛ Капліна»)
  5. Матвійчук Юліан Олександрович («Свобода»)
  6. Момонт Євген Андрійович («ОПЗЖ»)
  7. Пархоменко Валерій Олексійович («За Майбутнє»)
  8. Пілатова Марина Василівна («Слуга Народу»)
  9. Удовіченко Олександр Васильович («Рідне місто»)
  10. Янко Євгенія Сергіївна («Слуга Народу»)

Комісія з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування

  1. Бражник Юрій Юрійович («Слуга Народу»)
  2. Бублик Юрій Васильович («Свобода»)
  3. Годяк Тетяна Олександрівна («ОПЗЖ») — голова комісії
  4. Діденко Іван Володимирович («За Майбутнє»)
  5. Дрюк Оксана Володимирівна («ЄС»)
  6. Калуцький Олександр Вікторович («За Майбутнє»)
  7. Каплін Владлена Олександрівна («ППЛ Капліна»)
  8. Марюхненко Сергій Валерійович («Слуга Народу»)
  9. Ніколаєнко Євген Анатолійович («Рідне місто»)

Комісія з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства

  1. Бабіч Катерина Леонідівна («Слуга Народу»)
  2. Деркач Оксана Антонівна («ОПЗЖ»)
  3. Іващенко Сергій Васильович («Слуга Народу»)
  4. Кислов Ігор Миколайович («ППЛ Капліна»)
  5. Костенко Юлія Миколаївна («ЄС»)
  6. Лоза Вікторія Володимирівна («Рідне місто»)
  7. Муравенко Мілена Віталіївна («За Майбутнє»)
  8. Скляр Ігор Дмитрович («Свобода»)
  9. Соліман Маріанна Хайдарівна («За Майбутнє») — голова комісії


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також