Рестораторка Саєнко не уникне покарання: проти неї порушили ще одну справу

У Полтаві триває розслідування резонансної ДТП, в результаті якої помер підліток Артем Левченко.

Як відомо, відразу після аварії справу було фактично спущено на гальмах, однак пілся смерті підлітка 7 січня, під тиском громадськості слідство значно пожвавилося.

Стало відомо, що проти Савченко, яку звинувачують у порушенні Правил дорожнього руху,  завели ще одну справу, за статтею 135 ККУ  “Залишення у небезпеці”.  Покарання у випадку із Саєнко передбачає позбавлення волі від трьох до восьми років.

Дане провадження почате у зв’язку з тим, що відразу після ДТП Саєнко не підійшла до підлітка, щоб надати йому допомогу,  не викликала “швидкої”, а, в першу чергу, телефонувала іншим людям.

Оскільки підліток перебував у безсвідомому стані, такі дії кваліфікуються як залишення у безпорадному стані і наслідок чого спричинили смерть потерпілого.

Нагадаємо, наразі захист Саєнко будується на твердженні, що Артем Левченко сам порушив Правила дорожнього руху, несподівано виїхавши на велосипеді на пішохідний перехід.

Разом з тим, відомо, що  2,5 роки тому суд змусив Саєнко заплатити майже 3,5 тисячі гривень штрафу за нетверезе водіння, а дитину ця жінка збиває вже вдруге, однак, як вважають місцеві активісти, зв’язки й гроші родини допомогли зам’яти попередню справу.