Світова медична практика показує, що лікарська допомога, яка надається літнім тільки в екстреному порядку, є неефективною через наявність у них різних хронічних захворювань. Основним напрямком діяльності геріатричного центру «Рена-Мед є довгострокова медико-соціальна підтримка людей у віці 60 років і старше. Робота співробітників спрямована на продовження періоду активного довголіття пенсіонерів і збереження їх незалежності від допомоги оточуючих в повсякденному житті.
Геріатричний центр «Рена-Мед» ефективно вирішує проблеми здоров’я, які впливають на якість життя літніх:
- остеопороз, ламкість кісток і наслідки переломів;
- старече слабоумство (хвороба Альцгеймера, деменція);
- інконтиненція (нетримання сечі);
- цукровий діабет II типу і т. д.
Для кожного пацієнта розробляється індивідуальне комплексне рішення медичних проблем. Лікуванням займаються досвідчені геріатри спільно з лікарями інших спеціальностей. До роботи обов’язково підключаються психологи для корекції емоційного стану і настрою.
Пацієнти геріатричного центру займаються лікувальною фізкультурою. Спектр фізіотерапевтичних процедур включає:
Своєчасна і регулярна геріатрична медико-соціальна допомога знижує ймовірність виникнення ситуацій, пов’язаних з необхідністю екстреної госпіталізації в стаціонар і дорогого медикаментозного втручання.
Персонал геріатричного пансіонату
Співробітники приватного пансіонату «Рена-Мед не тільки мають професійні знання доглядальниць і медсестер, а й володіють такими особистісними якостями, як чуйність, доброта, вміння слухати, повага до людей поважного віку.
Кожні три місяці персонал проходить переатестацію. Головними критеріями оцінки є якість догляду за людьми похилого віку та відгуки постояльців і їх родичів.
Догляд за літніми людьми після інсульту
Доглядом за хворими після інсульту повинні займатися професіонали. Тільки в цьому випадку є шанс на відновлення. Для переніс інсульт складається індивідуальна програма з урахуванням етіології хвороби, реабілітаційного потенціалу, віку, наявних супутніх патологій. Активне відновлення відбувається в перші три місяці після інсульту. Якщо в цей період не розпочати активну і грамотну реабілітацію, час може бути безповоротно втрачено.<
Необхідно боротися з такими наслідками інсульту, як парези, втрата і порушення мови, порушення ковтальної функції, нетримання.
Відновлення після інсульту – процес відповідальний, складний і трудомісткий, який можна довірити тільки професіоналам. Складність і тривалість реабілітації залежить від різновиду і наслідків перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу, а також від часу давності перенесеної хвороби.
Всі методи реабілітації після інсульту в пансіонаті для літніх людей спрямовані на відновлення мовного апарату і рухових функцій, а також нормалізацію психологічного стану і повернення пам’яті.
Основні методи:
- спеціалізована гімнастика;
- лікувальна фізкультура;
- масаж;
- фізіотерапія;
- Ерготерапія.