Геріатричний центр «Рена-Мед»

Світова медична практика показує, що лікарська допомога, яка надається літнім тільки в екстреному порядку, є неефективною через наявність у них різних хронічних захворювань. Основним напрямком діяльності геріатричного центру «Рена-Мед є довгострокова медико-соціальна підтримка людей у ​​віці 60 років і старше. Робота співробітників спрямована на продовження періоду активного довголіття пенсіонерів і збереження їх незалежності від допомоги оточуючих в повсякденному житті.

Геріатричний центр «Рена-Мед» ефективно вирішує проблеми здоров’я, які впливають на якість життя літніх:

  • остеопороз, ламкість кісток і наслідки переломів;
  • старече слабоумство (хвороба Альцгеймера, деменція);
  • інконтиненція (нетримання сечі);
  • цукровий діабет II типу і т. д.

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальне комплексне рішення медичних проблем. Лікуванням займаються досвідчені геріатри спільно з лікарями інших спеціальностей. До роботи обов’язково підключаються психологи для корекції емоційного стану і настрою.

Пацієнти геріатричного центру займаються лікувальною фізкультурою. Спектр фізіотерапевтичних процедур включає:

Своєчасна і регулярна геріатрична медико-соціальна допомога знижує ймовірність виникнення ситуацій, пов’язаних з необхідністю екстреної госпіталізації в стаціонар і дорогого медикаментозного втручання.

Персонал геріатричного пансіонату

Співробітники приватного пансіонату «Рена-Мед не тільки мають професійні знання доглядальниць і медсестер, а й володіють такими особистісними якостями, як чуйність, доброта, вміння слухати, повага до людей поважного віку.

Кожні три місяці персонал проходить переатестацію. Головними критеріями оцінки є якість догляду за людьми похилого віку та відгуки постояльців і їх родичів.

Догляд за літніми людьми після інсульту

Доглядом за хворими після інсульту повинні займатися професіонали. Тільки в цьому випадку є шанс на відновлення. Для переніс інсульт складається індивідуальна програма з урахуванням етіології хвороби, реабілітаційного потенціалу, віку, наявних супутніх патологій. Активне відновлення відбувається в перші три місяці після інсульту. Якщо в цей період не розпочати активну і грамотну реабілітацію, час може бути безповоротно втрачено.<

Необхідно боротися з такими наслідками інсульту, як парези, втрата і порушення мови, порушення ковтальної функції, нетримання.

Відновлення після інсульту – процес відповідальний, складний і трудомісткий, який можна довірити тільки професіоналам. Складність і тривалість реабілітації залежить від різновиду і наслідків перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу, а також від часу давності перенесеної хвороби.

Всі методи реабілітації після інсульту в пансіонаті для літніх людей спрямовані на відновлення мовного апарату і рухових функцій, а також нормалізацію психологічного стану і повернення пам’яті.

Основні методи:

  • спеціалізована гімнастика;
  • лікувальна фізкультура;
  • масаж;
  • фізіотерапія;
  • Ерготерапія.


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також