Поліція склала протокол на магазин та батьків дітей, які отруїлись алкоголем

Дільничні офіцери поліції та ювенальні поліцейські відділення поліції №2 міста Кременчук склали адміністративні протоколи на власницю магазину за продаж алкоголю дітям (стаття 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та на батьків за невиконання ними обов’язків щодо виховання дітей (статті 184 КУпАП). Троє дітей госпіталізовані. Їх стан здоров’я задовільний.  

До відділення поліції №2 міста Кременчук 16-го лютого, близько 19:30 години, надійшла інформація про госпіталізацію трьох підлітків 14-16 років з підозрою на отруєння алкоголем, придбаним в одному з місцевих магазинів.

На місце події одразу прибули дільничні офіцери поліції та ювенальні поліцейські. Попередньо встановлено, що група неповнолітніх (близько семи осіб) відпочивали біля магазину, де і придбали алкоголь. Коли трьом дітям стало погано, вони звернулися за допомогою до медиків.

Іван Жук, начальник Кременчуцького районного управління поліції, зазначив: «Двоє хлопців 14-ти та 15-ти років, а також 16-річна дівчина, були доставлені до медичного закладу. Їм надана необхідна допомога, дівчина відпущена додому. Поліція склала адміністративні протоколи на власницю магазину за статтею 156 КУпАП, та на батьків за статтею 184 КУпАП. На часі поліція вивчає коло осіб, з якими діти ймовірно вживали алкоголь. З родинами і неповнолітніми проводиться превентивна робота». © Офіційний сайт Національної поліції: https://pl.npu.gov.ua/news/diti/policziya-poltavshhini-vstanovlyuje-obstavini-otrujennya-ditej-alkogolem-u-kremenchuczi/