Полтавщина готова розпочати вакцинацію від COVID-19

Полтавщина готова розпочати вакцинацію від коронавірусної інфекції, вже організовано 53 пункти щеплення – переважно на базах Центрів ПМСД, а також приватних медичних закладів.

Першими вакцинуватимуть працівників мобільних бригад із вакцинації; медпрацівників лікарень, де надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19; лабораторій, які проводять дослідження на коронавірусну хворобу; працівників швидкої допомоги.

Також людей, які перебувають у спецзакладах (інтернатах, будинках для осіб похилого віку тощо), та працівників цих закладів. Вакцинація буде добровільною за попередньо підготовленими спискам.

«Щеплення від COVID-19 для населення буде безкоштовним. Полтавщина очікує на дві вакцини Pfizer (США) і AstraZeneca (Великобританія), які продемонстрували високу клінічну ефективність і безпечність, – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. – Вакцину зберігатимуть у спеціальних холодильниках в обласному Центрі дитячої імунології. Перевозитимуть вакцину в термосумках і контейнерах. Їх в області достатньо”