Розсошинці планують перевести на індивідуальне опалення

16 лютого відбулось засідання четвертої (позачергової) сесії Щербанівської сільської ради. Депутати проголосували за низку бюджетних рішень, зокрема прийняли зміни до Програми переведення на індивідуальне (поквартирне) опалення житлових будинків села Розсошенці на 2021-2023 роки.

Про це йдеться на сайті Щербанівської громади.

“Такі дії означають, що Управління ЖКГ розпочинає роботу з поступового переведення решти житлових будинків на індивідуальне опалення. Дана процедура складається з кількох етапів. Тому, у наших інтересах розпочинати ці роботи, адже від цього залежить комфорт наших мешканців”, — зазначив начальник Управління житлово-комунального господарства Щербанівської сільської ради В’ячеслав Макаренко.

Депутатський корпус виділив 850 тисяч грн на реалізацію даної Програми. Процедура складається з трьох етапів:

  • пеший етап — реконструкція зовнішньої мережі газопостачання багатоквартирних будинків та розробка проєктів прокладання підземних газопроводів до будинків;
  • другий етап — проведення робіт з ремонту вентиляційних каналів у будинках;
  • третій етап — заміна системи зовнішнього газопостачання будинків.

“З початку переходу на індивідуальне опалення ми зіштовхнулися зі шквалом спротиву. Але зараз ми маємо успішний приклад того, як зменшилися платіжки за тепло у наших мешканців. Вірю, що ми на правильному шляху”, — прокоментував сільський голова Щербанівської сільської ради Ігор Процик.

Хоча індивідуальна система опалення вимагає серйозних фінансових вкладень на перших етапах, проте популярність рішення росте. Обумовлене це подальшим зниженням витрат за оплату тепла, а також можливістю самостійно регулювати температуру у будинку.