На Полтавщині у матері за недогляд забрали дітей

Підставою для комплексної перевірки стала поведінка 30-річної жительки Лубен, що суперечить засадам батьківства.

Про неналежне ставлення жінки до виховання своїх дітей до поліції Лубенщини повідомив місцевий чоловік, який наголосив, що малолітні діти нерідко залишаються вдома без нагляду дорослих.

Працівники поліції Лубенщини спільно зі спеціалістами служби у справах дітей, які прибули за вказаною заявником адресою, виявили у будинку 12-річного хлопчика та 8-річну дівчинку. На момент перевірки матері вдома не було. На телефонні дзвінки вона не відповідала.

На часі працівники ювенальної превенції Лубенщини спільно з представниками служби у справах дітей вивчають санітарні умови та морально-психологічний клімат в родині.

Начальник сектору ювенальної превенції Лубенського районного відділу поліції Катерина Сорокотяга зазначила: «Відносно матері складено адміністративний протокол за статтею 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Адміністративний матеріал направлено до Лубенського міськрайонного суду Полтавської області. До прийняття правового рішення та з метою захисту прав дитини обоє малолітніх тимчасово знаходитимуться в Лубенському дитячому соціально-реабілітаційному центрі». © Офіційний сайт Національної поліції: https://pl.npu.gov.ua/news/diti/na-poltavshhini-policziya-ta-sluzhba-u-spravax-ditej-z-yasovuyut-prichini-uxilennya-materi-vid-vikonannya-svojix-obov-yazkiv/