У Полтаві проходить тарифний мітинг

Сьогодні в Полтаві знову тарифний мітинг. Кілька десятків полтавців незадовго до початку сесії, протестували на площі перед обласною радою, традиційно вимагали знизити тарифи на комунальні послуги.

До протестувальників вийшов голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Він розповів, що сьогодні на сесію депутати виносять вимогу про передачу газопроводів середнього та низького тиску на баланси громад із балансів облгазів.

– Окрім того ми повторюємо деякі пункти, які були внесені 14 січня, там їх було достатньо багато, називаємо тарифи так, як і ви, вимагаємо їх знизити, првиести до відповідного рівня. До речі, по обленерго буде виступ, тому що у громад хочуть забрати по три гривні за один стовп, було 15, а впало до трьох, а якщо ні – будуть відключати освтілення. Але це мережа критичної інфраструктури і цього робити вони не можуть по закону. Будемо звертатися до регулятора та провоохоронних органів, щоб повернути нічний тариф, як і було і унеможливити вимагати від громад гроші за стовпи, – сказав Олександр Біленький.