У Кременчуці в купі снігу знайшли труп, а в Полтаві – пістолет (фото 18+)

На Полтавщині потрохи сходить сніг,  при цьому розкриваючи жахливі речі.

Так, у Кременчуці біля колишнього заводу силікатної цегли виявили труп чоловіка. Ознак насильницької смерті не виявлено, проте порушено кримінальну справу за статтею “умисне вбивство”, а тіло направлено на судово-медичну експертизу, пише КременчукТудей.

А в Потаві біля облдержадміністрації знайшли пістолет.  Знахідку в снігу виявив двірник. Про це повідомляють у ГУ МВС України у Полтавській області

“Під час огляду місця події працівники поліції міста Полтава встановили, що пістолет перебуває без набоїв, його частини та механізми сильно пошкоджені іржею. Стан та місце навколо предмета вказує на те, що він знаходиться там уже досить тривалий час”, – йдеться у повідомленні.

За даним фактом у відділенні поліції № 1 міста Полтава розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Вилучений предмет направлено для проведення криміналістичної експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУНП в Полтавській області.