На Полтавщині призначили нового начальника сектору поліції

Начальник Кременчуцького районного управління поліції Полтавщини Іван Жук представив новопризначеного керівника сектору поліцейської діяльності №1 (селище Козельщина) відділу поліції №2 Кременчуцького районного управління. Ним став майор поліції Денис Булітко. 

1 березня Іван Жук, начальник Кременчуцького районного управління поліції, представив особовому складу поліцейського підрозділу нового керівника – Дениса Булітко, який раніше працював в підрозділах поліції області. 

Під час зустрічі начальник Кременчуцького райуправління також акцентував увагу особового складу сектору поліції на сумлінному виконанні функціональних обов’язків за пріоритетними напрями діяльності та суворому дотриманні дисципліни й законності як на роботі, так і в побуті.