Біля Кременчука в електровоз кинули коктейль Молотова

3 червня, близько півночі, на станції Потоки, що в Кременчуцькому районі, під час слідування вантажного поїзда невідомі особи кинули в електровоз пляшку з легкозаймистою речовиною із запаленим гнітом.

Пляшка розбилася об кабіну електровоза. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Рухомий склад не пошкоджено. Працівники Укрзалізниці про даний інцидент повідомили Службу безпеки України та поліцію. Про це повідомляє Залізничний інформаційний портал.

Як повідомлялося раніше, після того, як так званий “італійський страйк” не отримав підтримки серед працівників локомотивних депо, представники Укрзалізниці та правоохоронних органів неодноразово фіксували заклики до радикальних неправових дій, а також спроби пошкодження майна Укрзалізниці та перешкоджання роботі співробітників компанії.

Так, 24 травня під час руху вантажного поїзда в районі міста Кременчук Полтавської області невстановлені особи навмисно кинули на електровоз пакет із невідомою речовиною. Це викликало спрацювання захисту на електровозі, спалах та зняття напруги з контактної мережі. Укрзалізниця спрямувала звернення прокурору Харківської області щодо відкриття кримінального провадження за статтею про можливі негативні наслідки у вигляді загрози для безпечного та безперебійного перевезення пасажирів і вантажів на території Харківської та Полтавської областей. А 20 травня також у Кременчуку на перегоні Крюків – Бурти невстановлені особи змастили рейки невідомою речовиною, схожою на дизельне мастило. Колійники повідомили про це правоохоронців.

Новинар Полтавщини