Житель Миргорода торгував підробними ліками

В Інтернет-шахрайствах підозрюють 23-річного миргородця. Поліція зібрала докази його причетності щонайменше до семи оборудок, жертвами яких стали жителі різних областей України.

За інформацією слідчих Миргородщини шахрай використовував загальновідому чат-спільноту, створену для продажу лікарських препаратів та медичного обладнання.

Зареєструвавшись під вигаданим «ніком», молодик спочатку вивчав запити користувачів на медичні перепрати. Потім надсилав обраним «клієнтам» SMS-повідомлення з власною пропозицією. У листуванні вказував ціну на ліки, нижчу за ринкову.

Досягнувши домовленості з «покупцем», фігурант просив перерахувати на банківський рахунок всю суму. Після надходження оплати «продавець» залишав чат-спільноту, видаливши свій акаунт. Але згодом знову долучався до листування вже під новим ніком, прив’язаним до іншого мобільного номера.

Андрій Тюков, начальник Миргородського райвідділу поліції, повідомив:

«Слідчі повідомили фігуранту про підозру у скоєнні 7 шахрайств (ч. 1 та 2 ст. 190 Кримінального кодексу України). Однак ми впевнені, що епізодів його злочинної діяльності значно більше. На даний час правоохоронці встановлюють реальну кількість потерпілих». © Офіційний сайт Національної поліції: https://pl.npu.gov.ua/news/rozkrittya-zlochiniv/na-poltavshhini-operativniki-vikrili-shaxraya-yakij-cherez-chat-mobilnogo-dodatku-prodavav-uyavni-liki/